0443002611 Відгук #556740Анонім 5 років тому Контора, Яка кидає людей на гроші, Беруть 200 євро і не повертають, Ніяких послуг не надають, Пишуть собі відгуки, Не вірте їм, А краще впринципі не беріть трубки, Договори їхні це фікція, На яку їм плювати!!!! Читати всі відгуки про номер 0443002611
Анонім 5 років тому Контора, Яка кидає людей на гроші, Беруть 200 євро і не повертають, Ніяких послуг не надають, Пишуть собі відгуки, Не вірте їм, А краще впринципі не беріть трубки, Договори їхні це фікція, На яку їм плювати!!!!