0443002611 Bewertung #556740Anonym 5 Jahre vor Контора, Яка кидає людей на гроші, Беруть 200 євро і не повертають, Ніяких послуг не надають, Пишуть собі відгуки, Не вірте їм, А краще впринципі не беріть трубки, Договори їхні це фікція, На яку їм плювати!!!! Alle Bewertungen lesen 0443002611
Anonym 5 Jahre vor Контора, Яка кидає людей на гроші, Беруть 200 євро і не повертають, Ніяких послуг не надають, Пишуть собі відгуки, Не вірте їм, А краще впринципі не беріть трубки, Договори їхні це фікція, На яку їм плювати!!!!