Avaliação #556740
Anónimo
5 anos atrás Контора, Яка кидає людей на гроші, Беруть 200 євро і не повертають, Ніяких послуг не надають, Пишуть собі відгуки, Не вірте їм, А краще впринципі не беріть трубки, Договори їхні це фікція, На яку їм плювати!!!!