Відгук #552564
Анонім
4 роки тому Дзвонить дівчина нібито із приват банку, пропонує страховку за 29 грн, після моєї відмови починає нав’язливо пояснювати чому краще обрати їхню послугу, відмовляюсь, вона дальше пробує мене переконає, до побачення!!!