Отзыв #552564
Аноним
4 года назад Дзвонить дівчина нібито із приват банку, пропонує страховку за 29 грн, після моєї відмови починає нав’язливо пояснювати чому краще обрати їхню послугу, відмовляюсь, вона дальше пробує мене переконає, до побачення!!!