Reseña #552564
Anónimo
4 años hace Дзвонить дівчина нібито із приват банку, пропонує страховку за 29 грн, після моєї відмови починає нав’язливо пояснювати чому краще обрати їхню послугу, відмовляюсь, вона дальше пробує мене переконає, до побачення!!!