Відгук #528213
Анонім
7 років тому Починають розмову з офіциозом, але як тільки розуміють, що спілкуються з людиною "в темі" - переходять на особистості та обзиваються. У відповідь на їх телефонний дзвінок краще одразу замість "Алло" казати "Ідіть на "!