0443234047 レビュー #528213匿名 7年 前 Починають розмову з офіциозом, але як тільки розуміють, що спілкуються з людиною "в темі" - переходять на особистості та обзиваються. У відповідь на їх телефонний дзвінок краще одразу замість "Алло" казати "Ідіть на "! すべてのレビューを読む 0443234047
匿名 7年 前 Починають розмову з офіциозом, але як тільки розуміють, що спілкуються з людиною "в темі" - переходять на особистості та обзиваються. У відповідь на їх телефонний дзвінок краще одразу замість "Алло" казати "Ідіть на "!