Avaliação #553347
Anónimo
4 anos atrás Дзвонить з МФО на рахунок заборгованості по кредиту. Дзвонить жінка яка хамииь не дає змоги говорити і хоч щось пояснити. Вимагає і погрожує!!!! Сьгодні говорила з моєю мамою, на хамила розмовляла на ти і навіть не представилась.