Bewertung #553347
Anonym
4 Jahre vor Дзвонить з МФО на рахунок заборгованості по кредиту. Дзвонить жінка яка хамииь не дає змоги говорити і хоч щось пояснити. Вимагає і погрожує!!!! Сьгодні говорила з моєю мамою, на хамила розмовляла на ти і навіть не представилась.