Reseña #557285
Anónimo
5 años hace Колцентристам захотєлось красіво пожить, Іноґда даже удачно уґадивают про "процентьі" на депозитах клиентов "Прівєт-Банка", Которьіе клієнтамі стали не так уж давно. Висновок: служба бєзпєки банку має пропоніторити відділ депозитів, Інакше песта