Отзыв #557285
Аноним
5 лет назад Колцентристам захотєлось красіво пожить, Іноґда даже удачно уґадивают про "процентьі" на депозитах клиентов "Прівєт-Банка", Которьіе клієнтамі стали не так уж давно. Висновок: служба бєзпєки банку має пропоніторити відділ депозитів, Інакше песта