Відгук #556167
Анонім
5 років тому Дзвонять, Скидують. 2 рази було в різні дні. Передзвонив вже сам. КАжуть, Компанія в сфері телекомунікацій інтернету чи щось таке. Світлана. Почала розпитувати моє ім"я, Сказав. Що дані послуги мене не цікавлять та прохання більше не телефонувати.