Відгук #536398
Анонім
5 років тому ДІвчинка намагається "впарити" якісь товари зі знижкою бонусами 412 грн від якогось "Маркет груп". Трохи "прокохав" їй мозок та й легесенько послав. Схоже, на жорсткий маркетинг. В любому випадку, ціни завищені. Раджу не мати справ з такими.