Відгук #528184
Анонім
6 років тому Починають розмову з офіциозом, але як тільки розуміють, що спілкуються з людиною "в темі" - переходять на особистості та обзиваються.
У відповідь на їх телефонний дзвінок краще одразу замість "Алло" казати "Ідіть на ****"!