Роксолана 11 лет назад Доброго дня...Я також поповнила ваші ряди, обманутих...Заказала дитячу шапочку і кімбонзончик...Як тільки оплатила 650, зв'язок з продавцем зразу обірвався...обманули мене, тепер ні грошей, ні дитині одягу...=(