Аноним
5 лет назад Купив місяць тому новий стартовий пакет, Через тиждень стали дзвонити і писати смс (на ім'я незнайомоъ мені людини) щодо повернення якогось боргу. Короче, Це якісь коллектори-невдахи, Яких розвели чи які самі хочуть когось розвести! Посилайте їх вдупу!