Аноним
4 года назад Якщо ви їм звонили з приводу відсутності світла, то вони задовбають вас питаннями стосовно як ви оцінюєте роботу оператора та чому так погано. Короче замість того щоб лагодити мережі, за обслуговування яких їм заплатили, грають у колцентр.