Аноним
5 лет назад Звонять з "телмоне". Пропонують вислати якийсь еко засіб за участь в опитуванні. І дійсно присилали укр поштою, інтим гель, але за доставку на пошті треба платити. Вийшла та баночка гелю 200мл. За 40грн "послуги доставки", але дзвонять часто, тому номер в чорний список.