Avaliação #600844
Anónimo
3 anos atrás Зробила замовлення в інтернет-магазині. Спілкується тільки через Вайбер. Написала, що оплатила замовлення, а коли попросили прислати скрін, написала, що нема інтернету. Далі не відповідає на повідомлення, скоріше всього блокує номер.