レビュー #559207
匿名
5年 前 Дзвонили, Погрожували аби повернула борг, Яий не існує, Типу вони з якогось там Смартевею. А головне в тому, Що номер на який мені дзвонили новий, Його мало хто має і я його використовую лише для Інтернету, До нього навіть картка жодна не під'єднана. Просто заблочила номер і живу спокійно далі