380506672801 Reseña #541689Anónimo 4 años hace Це не людь.шахрайка!мерзавка яка краде ваші гроші і на зв'язок не виходить на повідомлення і дзвонки ніколи не відповідає. у цій мерзоти більш 8000 людей в групі вайбера от зовсім немає совісті Leer todas las reseñas 380506672801
Anónimo 4 años hace Це не людь.шахрайка!мерзавка яка краде ваші гроші і на зв'язок не виходить на повідомлення і дзвонки ніколи не відповідає. у цій мерзоти більш 8000 людей в групі вайбера от зовсім немає совісті