Reseña #437777
Anónimo
5 años hace Номер сам набрався без моєї участі. Це якісь кібератаки. Зняли 30 грн. Київстар не захищає від повторення таких фокусів. Звернулась до київстару, попросила не знімати кошти, зроблені кібератакою. Повернули кошти тільки за той день, а три попередні дзвінки по 30 грн і більше - ні.