380442299657 Reseña #228888Anónimo 8 años hace Каже що потрібно чек,так як подвтатків на благодійну допомогу не платить,тому треба відразу в банкоматі зняти гроші і вислати чек.Після слів,я особистої картки не даю,висилайте на рахунок клініки,кину Leer todas las reseñas 380442299657
Anónimo 8 años hace Каже що потрібно чек,так як подвтатків на благодійну допомогу не платить,тому треба відразу в банкоматі зняти гроші і вислати чек.Після слів,я особистої картки не даю,висилайте на рахунок клініки,кину