Review #600773
Anonymous
3 years ago Шахрайка!!!. Веде тільки переписку, телефонувати не може, каже, що зробила оплату і просить відправити товар. Підтвердити оплату не може, пише, що оплатить пізніше, бо немає світла (Інтернету) та інше. Коли розуміє, що номер не пройшов, перестає виходити на контакт. Ні в якому разі не вести з нею жодних справ.