Anonym 8 Jahre vor І хоч я ніколи в житті не мав справи ні з одним банком та нічого ніколи не позичав в банківських організаціях вони телефонують та кажуть що я їм щось винен :)
Anonym 8 Jahre vor Надсилають смс про те що якийсь там громадянин ( приізвище якесь чуже) винен комусь якісь гроші та що він включений в якусь базу даних боржників.