Anonym
4 Jahre vor Віасат! Подзвонив в службу пібтримки Віасат,щоб видалили мене з бази даних бо ніколи не був,не є і напевно і не буду їхнім клієнтом! Оператори хами!!!!! Три рази до них дзвонив-трубку кидають і не дають висловитися.З,якого ви міста запитують... Та,що тебе цікавить,звідки я? Перестаньте,щодня телефонувати говорю! Ми побачимо,що можна зробити.Як мій номер попав в вашу базу даних? Мороз! Номер привязаний до Приват банку і нещодавно відновлював пароль від ОЛХ." Совпадєнія? Не думаю". Якщо будуть продовжувати телефонувати то раджу в оператора моб.звязку брати розпечатку вхідних дзвінків і з тим іти в поліцію та подавати в суд-нехай компенсовують затрачений на них час та нерви,а саме головне:нехай нададуть інформацію,звідки в них появляються номера-на які вони дзвонять людям...Потім можна подавати в прокуратуру,суд на тих хто "зливає" контфедеційну інформацію отаким недокомпаніям.