Anonym
5 Jahre vor Спочатку дзвонить робот, Каже маєш бонуси 400грн натисни "1". Потім передзвонює консультант з іншого номеру і впарює товари по телефону. А всі товари дорожчі за 400 грн ))) тобто у будь-якому випадку ви маєте доплатити за товар, Який вам не треба і який ви навіть не бачите