Отзыв #555410
Аноним
5 лет назад Говорять про карту ощадбанку, яку залишили в банкоматі. Я повідомила що у мене немає карти ощадбанку. Запитали а якою картою банку я користуюсь. Я сказала, що вам краще знати, раз ви телефонуєте. Кинули трубку. Обережно, випитують інформацію