Отзыв #549613
Аноним
4 года назад Хороший магазин, немає проблем із поверненням товару. І останнім часом пропонують дуже хороші нижчі за інтернетівські - ціни !!! Згодна з усіма позитивними відгуками! Магазин чудовий. Перше замовлення і таке вдале! Багато акцій, знижок. Замовляла телефон та ноутбук. Все якісне, всі питання вирішуються менеджером оперативно та за бажанням клієнта. Дякую вам