Отзыв #522704
Аноним
5 лет назад Автоперекуп! Авто як правило із прихованими дефектами. На крузаку 150 мальовані бампера. Проте у обьяві, як завжди.....не битий, не фарбований, ні одна деталь. Також у авто проблеми по електроніці, про що також було змовчано у оголошенні. Як продавця, абсолютно не раджу.