Отзыв #25373
Костянтин
11 лет назад Одноріг Ростислав (м.Львів) - не відсилайте йому нічого без передоплати. Дуже просив мене вислати йому товар без попередньої оплати, казав що компенсує мені пересилку, навіть якщо товар не підійде. Повірив я йому..... Ось так і