Всі Негативні відгуки це брехня одного шахрая, я нічого йому не відправляв. Бо воно божевільне. І так, я його заблокував де тільки можливо, залишився тільки цей смітник.
Негативні відгуки пише шахрай, вимагає гроші. Як що ви з таким зіткнулися, пишить скаргу у кібєрполіцію, такий сайт або заблокують або видялять ваш номер з бази.
Не звертайет увагу на негативні відгуки. Їх пише шахрай, повний ідіот ) воно вже два місяці з ранку і в день і вночі думає тільки як помститися, ця платформа остання де його не заблокували.